Kees Boekehal gesloten; nieuws i.v.m. Corona/Covid-19 virus

Kees Boekehal gesloten; nieuws i.v.m. Corona/Covid-19 virus

In verband met de Corona maatregelen van de overheid is de hoop – het tijdspad aanhoudend van wat half mei is gepresenteerd- dat we weer vanaf 1 september 2020 binnen kunnen sporten. Dat betekent dat de afdelingen badminton, gymnastiek en zaalvolleybal hun seizoen als beëindigd moeten beschouwen.

Wel is aangekondigd dat er eind juni mogelijk bekend wordt dat er toch vanaf 1 juli binnensportactiviteiten mogen plaatsvinden, onder voorwaarden.

Voor de wijze waarop uw afdeling mogelijk in de tussentijd andere (buiten)mogelijkheden biedt, en op welke wijze het seizoen weer wordt opgestart: houdt de site van uw sportafdeling in de gaten en check uw afdelingsmail over hoe het er actueel voor staat!

En doe alle moeite om fit te blijven, anders liggen in september de blessures op de loer!

Iedereen een goede zomer toegewenst, in de hoop dat  we allemaal, samen met iedereen die ons lief is, gevrijwaard blijven van ernstige ziekte!

 

Namens het bestuur,

Ineke Stienstra, secr. SV Irene

 

 

Kees Boekehal gesloten; nieuws i.v.m. Corona/Covid-19 virus